OcuSwiss Pro děti

Oční výplach pro okamžitou úvelu.
Zdravotnický prostředek.
149 Kč
123 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
4
1 hodnocení

OcuSwiss Pro děti

OcuSwiss - to je nejen známá výživa pro oči, ale také pečující oční přípravky, které mohou pomoci, když máte například podrážděné oči, červené oči, pálení v oku nebo Vás trápí popraskané žilky v očích.

Výživa pro oči OcuSwiss

Jistě již znáte oční výživu OcuSwiss, kde je obsažen nejvyšší obsah luteinu 30 mg v 1 kapsli, zeaxanthin, riboflavin, vitamín A a další stopové prvky.

Kapky na suché oči OcuSwiss

Suché oči, červené oči nebo podrážděné oči patří mezi nejčastější oční potíže. Dopřejte svým očím, co si zaslouží a pořiďte si kapky na suché oči neboli kapky na oči se zvlhčujícím účinkem. OcuSwiss zvlhčující oční kapky obsahují 0,3 % kyseliny hyaluronové a jsou bez konzervantů, takže jsou vhodné i pro citlivé oči.

Výplach oka OcuSwiss

Občas Vás může potrápit také pálení a slzení oka z důvodu cizího tělesa v oku (např. řasa v oku, prach v oku, pyl). Vhodným řešením je výplach oka Premium OcuSwiss, který oko jak propláchne, tak zklidní.

Roztok na kontaktní čočky OcuSwiss

V případě, že nosíte kontaktní čočky, nabízí OcuSwiss roztok na kontaktní čočky, kde je součástí balení i antibakteriální pouzdro na čočky.