Premium OcuSWISS® Pro děti

Premium OcuSWISS®

Expert v komplexní péči o Vaše oči

Značka Premium OcuSWISS® nabízí prémiovou řadu očních přípravků vyvinutých pro výživu očí a specifické oční obtíže, jako je únava, podráždění, začervenání, pálení v oku, popraskané žilky v očích, suchost, alergie či přípravky pro nositele kontaktních čoček.

Oči bychom si měli chránit a pečovat o ně, abychom si uchovali zdravý zrak. Nejen se zvyšujícím věkem se zrak zhoršuje. Očními obtížemi mohou trpět i mladší lidé, zejména, co se týče podrážděných, suchých očí. Očím neprospívá ani aktuální situace, kdy většina z nás pracuje z domu a svůj zrak upíná celý den k monitoru počítače.

 

seznamte se detailně s prémiovou řadou přípravků OcuSWISS

 

Premium OcuSWISS® oční výživa

SÍLA ZDRAVÉHO ZRAKU!

Komplexní výživa pro zdravé oči, unikátní pro extra vysoký obsah luteinu 30 mg. Lutein je přirozenou součástí očního pigmentu sítnice, která nám zajišťuje ostrost centrálního vidění.

 

 

Premium OcuSWISS® oční výživa
Premium OcuSWISS® 0,3% HA Zvlhčující oční kapky

Premium OcuSWISS® 0,3% HA Zvlhčující oční kapky

Zvlhčující a osvěžující Premium OcuSWISS® oční kapky pro okamžitou úlevu unavených, suchých a namáhaných očí. S kyselinou hyaluronovou 0,3 % dlouhodobě stabilizující slzný film. Bez konzervačních látek. Vysoká snášenlivost pro citlivé oči. Inovativní dávkovací aplikátor. Vhodné i k aplikaci na kontaktní čočky.

 

 

Premium OcuSWISS® EXTRA COMFORT roztok na kontaktní čočky

Multifunkční roztok Premium OcuSWISS® pro všechny druhy kontaktních čoček s kyselinou hyaluronovou. Komfortní i pro citlivé a suché oči. Dvojitá ochrana před bakteriální kontaminací. Antimikrobiální pouzdro na čočky s impregnovanou vrstvou iontů stříbra.

 

 

Premium OcuSWISS® EXTRA COMFORT roztok na kontaktní čočky
Premium OcuSWISS® EYE WASH oční výplach 100 ml

Premium OcuSWISS® EYE WASH oční výplach 100 ml

Premium OcuSWISS® Oční výplach pro okamžitou úlevu. Při podráždění oka cizím tělískem, alergií či únavou.

Sterilní oční roztok ke zvlhčování a výplachům očí a očního okolí. Díky obsahu kyseliny hyaluronové, světlíku lékařského, smilu a heřmánku přirozeně poskytuje potřebnou viskozitu a zklidnění. Přináší úlevu unaveným a podrážděným očím. Ideální při dlouhodobém užívání kontaktních čoček a po farmakologické léčbě.

 

 

Slovo odborníka

Mgr. Ilona Šimková

z Magistra lékárny Opatov

"Přípravky řady Premium OcuSWISS doporučuji svým zákazníkům pro kvalitní složení."

Oční výplach pro okamžitou úvelu.
Zdravotnický prostředek.
149 Kč
123 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
4.8
36 hodnocení