Apo-Ibuprofen 400 mg 30 potahovaných tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
-13%

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 potahovaných tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
4.5
6 hodnoceni
5 uživatelů doporučuje
Tablety ulevují od bolesti při kloubních onemocnění - př.: revmatoidní artritida, osteoartróza. Tiší bolesti zad, hlavy, zubů i menstruační bolesti. Snižuje bolest a horečku při onemocnění horních cest dýchacích.
sleva 13%, ušetříte 8 Kč
55 Kč
včetně DPH
1.8 Kč / tableta
50 Kč bez DPH
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • ulevuje od bolesti při kloubních onemocnění - př.: revmatoidní artritida, osteoartróza
  • snižuje bolest a horečku při onemocnění horních cest dýchacích
  • tiší bolesti zad, hlavy, zubů i menstruační bolesti
  • při trávicích potížích užijte tabletu s malým množstvím potravy nebo zapíjte mlékem.
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 3000 uživatelů.
3000+