Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
Akce
-20%

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
4
25 hodnoceni
15 uživatelů doporučuje
Tablety ulevují od bolesti při kloubních onemocnění - př.: revmatoidní artritida, osteoartróza. Tiší bolesti zad, hlavy, zubů i menstruační bolesti. Snižuje bolest a horečku při onemocnění horních cest dýchacích.
sleva 20%, ušetříte 30 Kč
119 Kč
včetně DPH
1.2 Kč / tableta
108 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: čtvrtek 28. 1.
Rezervace ihned na 117 lékárnách zdarma
Slovo odborníka
Mgr. Lukáš Höchtberger
  • ulevuje od bolesti při kloubních onemocnění - př.: revmatoidní artritida, osteoartróza
  • snižuje bolest a horečku při onemocnění horních cest dýchacích
  • tiší bolesti zad, hlavy, zubů i menstruační bolesti
  • při trávicích potížích užijte tabletu s malým množstvím potravy nebo zapíjte mlékem.
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 5000 uživatelů.
5000+