Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
-14%

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
4.1
8 hodnoceni
5 uživatelů doporučuje
Kapsle ulevují od bolesti hlavy, pomáhájí při migréně. snižují bolest a horečku při onemocnění horních dýchacích cest, tiší bolesti svalů i menstruační bolesti.
sleva 14%, ušetříte 16 Kč
95 Kč
včetně DPH
4.8 Kč / tobolka
86 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: středa 20. 1.
Rezervace ihned na 29 lékárnách zdarma
Slovo odborníka
Mgr. Lukáš Höchtberger
  • ulevuje od bolesti hlavy, pomáhá při migréně
  • snižuje bolest a horečku při onemocnění horních cest dýchacích
  • tiší bolesti svalů i menstruační bolesti
  • Zabere rychleji než tableta
  • při trávicích potížích užijte tabletu s malým množstvím potravy nebo zapíjte mlékem.
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 1000 uživatelů.
1000+