Aspirin 500 mg 8 obalených tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu salicylovou.
-10%

Aspirin 500 mg 8 obalených tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu salicylovou.
Tablety na na bolest hlavy, zubů, svalů, kloubů a zad, při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích a chřipce úleva od bolesti a horečky
sleva 10%, ušetříte 6 Kč
55 Kč
včetně DPH
6,9 Kč / tableta
50 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: pátek 20. 5.
Rezervace ihned na 192 lékárnách zdarma
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • na bolest hlavy, zubů, svalů kloubů a zad
  • při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích a chřipce
  • uleví od bolesti a horečky
  • pro dospělé a dospívající od 16 let
  • užívejte po jídle
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 100 uživatelů.
100+
55 Kč
včetně DPH
6,9 Kč / tableta
50 Kč bez DPH