BLESKOVÉ AKCE TÝDNE  Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

Aspirin Protect 100 mg 98 enterosolventních tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu salicylovou.

Aspirin Protect 100 mg 98 enterosolventních tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu salicylovou.
Aspirin Protect obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nižších dávkách brání tvorbě krevních sraženin, chrání před ucpáním tepen, které může být příčinou mnoha závažných onemocnění, například srdce, mozku a jiných orgánů.
109 Kč
včetně DPH
1,1 Kč / tableta
97 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: pondělí 29. 4. 
Doprava od 69 Kč
Rezervace ihned na 184 lékárnách zdarma 
Slovo odborníka
  • brání tvorbě krevních sraženin
  • určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris
  • k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště
  • po předchozí konzultaci s lékařem a na jeho doporučení ho lze užívat pro snížení rizika vzniku tepenných onemocnění u doposud zdravých osob u kterých je přítomno více rizikových faktorů těchto onemocnění
  • tablety by se neměly drtit, lámat nebo kousat
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 1000 uživatelů.
1000+
109 Kč
včetně DPH
1,1 Kč / tableta
97 Kč bez DPH