Bisacodyl-K 5 mg 105 obalených tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bisakodyl.

Bisacodyl-K 5 mg 105 obalených tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bisakodyl.
4.4
5 hodnoceni
4 uživatelé doporučují
Projímavý lék k použití při akutní funkční zácpě (například při změně životosprávy). Pro dospělé, dospívající a děti starší 10 let.
Je nám líto, ale tento produkt není možné v současné době zakoupit
Vyberte si z podobných produktů
Slovo odborníka
Mgr. Lukáš Höchtberger
  • projímavý lék proti zácpě
  • zvyšuje pohyblivost střev
  • pro dospělé, dospívající a děti od 2 let (děti do 10 let pouze pod dohledem lékaře)
  • jen pro krátkodobou léčbu
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 1000 uživatelů.
1000+