Bromhexin 12 KM kapky 50 ml
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexin.

Bromhexin 12 KM kapky 50 ml

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexin.
Kapky na zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocnění dýchacích cest, usnadňují vykašlávání. Vhodné i pro děti od 2 let.
149 Kč
včetně DPH
3,0 Kč / mililitr
135 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: pondělí 17. 5.
Rezervace ihned na 153 lékárnách zdarma
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocnění dýchacích cest
  • usnadňuje vykašlávání
  • vhodné i pro děti od 2 let
  • kapky neobsahují cukr ani alkohol
Popularita produktu
V současné době není prodejnost produktu k dispozici