Desloratadin Xantis 5 mg 10 tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje desloratadin.
-12%

Desloratadin Xantis 5 mg 10 tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje desloratadin.
Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky.
sleva 12%, ušetříte 14 Kč
99 Kč
včetně DPH
9,9 Kč / tableta
90 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: středa 24. 8.
Rezervace ihned na 172 lékárnách zdarma
Výhodnější balení
Desloratadin Xantis 5 mg 30 tablet
149 Kč
5,0 Kč / tableta
135 Kč bez DPH
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou
  • 1 tableta denně pro dospělé a dospívající od 12 let
  • nevyvolává ospalost
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 500 uživatelů.
500+
99 Kč
včetně DPH
9,9 Kč / tableta
90 Kč bez DPH