Roztoky na kontaktní čočky Compeed

-11%
Gelové náplasti na kuří oka. Ulevují od pocitů bolesti a tlaku. Podporují přirozené hojení. Zůstávají na místě několik dní, jsou dobře přilnavé.
Zdravotnický prostředek.
139 Kč
115 Kč bez DPH
Skladem v eshopu

Roztoky na kontaktní čočky Compeed

Stejně jako kontaktní čočky i roztok na čočky nebo pouzdro na čočky je potřeba správně vybrat. Některé roztoky na kontaktní čočky mohou obsahovat konzervanty, které jsou nevhodné pro citlivější osoby nebo jsou vhodné pro čištění, ale nedostatečně hydratují. V naší nabídce můžete najít roztoky na čočky, které jsou spolehlivé a zároveň za nízkou cenu. Velice oblíbený je roztok na čočky Premium Ocuswiss, kde součástí balení je antimikrobiální pouzdro na čočky.

Jak se starat o kontaktní čočky? A jaký postup zvolit?

Kontaktní čočky jsou naším bezpečným pomocníkem, ale jen pokud dodržujeme základní pravidla:

  1. Před prvním použitím čoček je nutné zajít ke specialistovi na odborné vyšetření a aplikaci čoček. Odborník přesně určí, které čočky vám vyhovují.
  2. Nenoste čočky delší dobu, než je jejich životnost. Překračování doby trvanlivosti může způsobit nepříjemná onemocnění.
  3. Nezapomínejte na hygienu. S čočkami, roztokem i pouzdrem je potřeba zacházet tak, aby bakterie a další nečistoty neměly šanci. Pouzdro slouží jako obal na kontaktní čočky k uchování čoček po dobu, kdy jsou mimo oči.
  4. Spaní s čočkami, se kterými se spát nemá, není dobré. Na přespávání se hodí pouze ty čočky, které jsou na to určeny, a je to na nich uvedeno výrobcem.