Wobenzym pro dospělé

Doprava zdarma
Unikátní směs enzymů, které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky.
Lék k vnitřnímu užití.
3 859 Kč
3 446 Kč bez DPH
4
2x
Magistra Kasička
+ 386 b. 
do kasičky

Wobenzym pro dospělé

Wobenzym je lék s dlouhou historií. V současné době je velmi oblíbený pro své komplexní využití. Enzymy, které lék Wobenzym obsahuje, pomáhají v léčbě řady onemocnění spojených se záněty - především záněty žil, otoky, revmatismus, artróza a poruchami imunity.  Patří tedy mezi vhodné léky na posílení imunity a léky proti zánětu. Dále prokazatelně urychluje hojení ran a zkracuje dobu léčby po úrazech a operací.

Jak užívat Wobenzym?

Lék Wobenzym se se důrazně doporučuje užívat nalačno, nikdy s jídlem, tedy alespoň 1 hodinu před jídlem a nejméně 2 hodiny po posledním jídle. Je velmi důležité dodržet zásady jeho užívání a nepřekračovat doporučenou denní dávku. Dávkování Wobenzymu je rozdílné dle jednotlivých indikací a najdete ho v příbalovém letáku nebo se o něm poraďte s Vaším lékařem. Dávkování Wobenzymu u dětí vždy stavuje lékař.

Jaká balení Wobenzymu u nás můžete zakoupit?

Wobenzym je u nás k dostání v baleních 40 tablet, 200 tablet, 300 tablet pro léčbu trvající 3 a více týdnů a jako praktické balení vhodné na cesty a při sportovních aktivitách a 800 tablet pro déletrvající užívání a jako rodinné balení.