Antiparazitika pro kočky

Věděli jste, že...
Mezi lidmi koluje řada mylných teorií o tom, že některé druhy blech na člověka „nejdou“. Blechy jsou řazeny mezi nejčastější původce parazitóz, a to zejména blecha kočičí. Tito ektoparazité vyvolávají dráždění kůže saním krve, které vede k tvorbě zánětu a riziku infekce domácích mazlíčků bakteriemi či tasemnicí, pokud by zvíře blechu pozřelo.
Max Biocide Margosa Lotion spray je antiparazitní sprej pro psy, kočky, králíky, fretky a podobně. Také k ošetření pelíšků a prostředí, kde se zvíře pohybuje.
Biocidní přípravek.
179 Kč
148 Kč bez DPH
+ 18 b.
do kasičky
Voděodolný obojek pro kočky 42 cm dlouhodobě působí proti blechám, klíšťatům a komárům. Vhodný i pro zvířata citlivá na chemické repelenty.
Biocidní přípravek.
145 Kč
120 Kč bez DPH
+ 15 b.
do kasičky
Max Biocide Margosa Powder je antiparazitní suchý šampon s účinkem proti blechám, klíšťatům a komárům. Určený pro psy, kočky, králíky, fretky a podobně.
Biocidní přípravek.
189 Kč
156 Kč bez DPH
+ 19 b.
do kasičky