Magistra Kasička

¨Střádejte si body do své kasičky a ušetřete nákupem za body z produktového katalogu Magistra Kasičky. Získávat body a nakupovat v katalogu mohou jen přihlášení / registrování uživatelé

Nakupujte chytře s Magistra Kasičkou

Magistra Kasička 

Pravidla programu

Získání bodů

  • Body je možné získat nákupem produktů v e-shopu magistra.cz nebo aktivitami, které jsou body ohodnoceny
  • Počet bodů, které je v případě nákupu daného produktu možné získat, je u každého produktu přímo uveden. Pokud body u produktu uvedené nejsou, pak za tento produkt žádné body získat nelze. Za nákup produktu hrazeného body není možné získat nové body.
  • Body se připisují na konto Magistra Kasička, které je součástí každého účtu registrovaného uživatele na e-shopu magistra.cz.
  • Zákazník musí být pro získání a možnost následné aplikace bodů přihlášen/registrován v e-shopu. Pokud zákazník nakoupí jako nepřihlášen či neučiní registraci objednávkou (nedá souhlas se založením účtu při objednávce) žádné body se mu na jeho konto Magistra Kasička nepřipíší (a to ani zpětně)
  • Počet bodů, které má zákazník k dispozici na svém kontě Magistra Kasička je možné zjistit po přihlášení ve svém e-shopovém profilu na magistra.cz.

Uplatnění bodů

  • Za body je možné zakoupit produkty ze speciálního katalogu/kategorie , která je veřejně přístupná všem zákazníkům a uživatelům e-shopu magistra.cz. U produktů v tomto katalogu je uveden počet bodů za které lze konkrétní produkt zakoupit.
  • Za body je možné nakupovat pouze jako přihlášený uživatel.
  • Získané body není možné směnit za peníze či za produkty, které nejsou uvedeny v katalogu Magistra Kasička, respektive není u nich uvedena informace “”nákup s Magistra Kasičkou

Nakupujte levně za body s Magistra Kasičkou

Katalog produktů za body

Aktualizace bodů

Aktualizace počtu bodů za nákup na kontě se provádí v momentě, kdy je 

a) objednávka doručena (= doručení formou zásilky na adresu zákazníka) nebo
b) rezervace vyzvednuta (= převzetí na lékárně) 

a to nejpozději do 24 hodin od aktualizace stavu transakce. Do té doby není možné s nově získanými/či uplatněnými body z aktuální objednávky nijak disponovat

Aktualizace bodů (připsání) za registraci (pokud se body poskytují) se připisuje v momentě úspěšného přihlášení uživatele do svého e-shopové účtu (tzn. vyplnění všech povinných údajů včetně přístupových)

Expirace bodů

Expirace / platnost bodů je 6 měsíců od jejich připsání na konto zákazníka.
V případě, že během 6 měsíců nedojde k aktualizaci - získání bodů ať formou objednávky či jinou aktivitou za kterou lze body získat, veškeré body na kontě expirují/ končí jejich platnost a body není možné již dále využít. V případě, že dojde k pohybu/ k navýšení bodů za nákup či jinou aktivitu, pak se platnost všech aktuálně získaných bodů prodlužuje o dalších 6 měsíců.

Kompletní znění pravidel programu Magistra Kasička

 

Často kladené dotazy a odpovědi

Body je možné získat nákupem produktů v e-shopu nebo aktivitami, které jsou body ohodnoceny

Za nastřádané body je možné nakupovat v produktovém katalogu Magistra Kasička

Expirace / platnost bodů je 6 měsíců od jejich připsání na konto zákazníka.

Aktualizace počtu bodů za nákup na kontě se provádí v momentě, kdy je 

a) objednávka doručena (= doručení formou zásilky na adresu zákazníka) 
b) rezervace vyzvednuta (= převzetí na lékárně) 

a to nejpozději do 24 hodin od aktualizace stavu transakce. Do té doby není možné s nově získanými/či uplatněnými body z aktuální objednávky nijak disponovat

Zákazník má povinnost informovat lékárnu v případě zrušení rezervace. Pokud tak neučinní a nevyzvedne si rezervaci na lékárně ve stanovené lhůtě 5 pracovních dní, uplatněné body za nevyzvednutou rezervaci nebudou již připsány zpět na bodové konto. 

Za nákup produků v katalogu Magistra Kasička nové body získat nelze.

Body z Magistra Kasičky nelze uplatnit při běžném nákupu v kamenné lékárně (tj. nákup bez předchozí rezervace). Pokud za nákupy sbíráte body v kamenné lékárně (např. v rámci vlastního věrnostního programu konkrétní lékárny), nezapočítávají se do Magistra Kasičky.