Na chřipku a nachlazení Multi-Sanostol

Šampioni kategorie

1
Acylpyrin 500 mg 10 tablet
-28%
4.1
57 hodnocení
SUPER CENA!

Acylpyrin 500 mg 10 tablet

Tablety vhodné na bolest hlavy, kloubů a svalů. Snižují horečku.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou.
Skladem v eshopu
33 Kč
30 Kč bez DPH
2
Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej, roztok 10 ml
-14%
4.5
42 hodnocení

Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej, roztok 10 ml

OLYNTH® HA 0,1% rychle uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zvlhčuje nosní sliznici.
Lék k nosnímu podání. Obsahuje xylometazolin.
Skladem v eshopu
109 Kč
99 Kč bez DPH
3
Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml
-14%
4.2
24 hodnocení

Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml

Otrivin Menthol je určen k uvolnění ucpaného nosu při nachlazení, senné rýmě nebo jiné alergické rýmě a zánětu dutin.
Lék k nosnímu podání. Obsahuje xylometazolin.
Skladem v eshopu
115 Kč
105 Kč bez DPH
4
Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet
-22%
4
25 hodnocení

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

Tablety ulevují od bolesti při kloubních onemocnění - př.: revmatoidní artritida, osteoartróza. Tiší bolesti zad, hlavy, zubů i menstruační bolesti. Snižuje bolest a horečku při onemocnění horních cest dýchacích.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
Skladem v eshopu
135 Kč
123 Kč bez DPH
5
Oscillococcinum granule 30x1 g
-23%
4.2
9 hodnocení
SUPER CENA!

Oscillococcinum granule 30x1 g

Homeopatický přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů. Výhodné rodinné balení.
Lék k vnitřnímu užití.
Skladem v eshopu
549 Kč
499 Kč bez DPH
Produkty z této kategorie pro Vás vybírá a doporučuje
Mgr. Tomáš Švarc
z Magistra lékárny Green Pharmacy Rosice u Brna
Mgr. Tomáš Švarc
Obrázek visačky garanta
-10%
Sirup s obsahem vitaminů a vápníku. Jako prevence nedostatku vitaminů.. Pro dospělé a děti od 1 roku.
Lék k vnitřnímu užití.
219 Kč
199 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
4
2 hodnocení