Ocutein pro děti

Ocutein Allergo oční kapky poskytují úlevu a osvěžení očí při alergickém svědění a pálení. Lze užívat dlouhodobě, bez omezení počtu aplikací. Lze je aplikovat na kontaktní čočky.
Zdravotnický prostředek.
155 Kč
141 Kč bez DPH
Skladem v eshopu

Ocutein pro děti

Lidské oko je citlivý orgán, o který bychom se měli dobře starat. Sledování TV, práce na PC, prach, klimatizace, celodenní nošení kontaktních čoček – to vše způsobí, že po celém dnu máme unavené oči nebo dokonce suché oči. Mohou být podrážděné, zarudlé a máme neustále pocit, jako kdyby nám do oka něco spadlo. A pokud nás trápí alergie nebo senná rýma, mohou se přidat oteklá horní víčka nebo slzení očí.

Ocutein kapky

Pokud se objeví podobné potíže, neměli bychom váhat s jejich řešením. Jednou z možností jsou Ocutein kapky, které se používají a na zvlhčení očí. V kapkách je obsažena oku vlastní kyselina hyaluronová, která zvlhčí povrch oka a uleví od nepříjemných pocitů svědění a pálení očí.

Ocutein doplněk stravy

Náš zrak můžeme navíc podpořit i díky Ocutein doplňkům stravy, které obsahují lutein, omega-3 nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty. Obsažený vitamin A a zinek poskytnou oku správnou výživu a pomáhají zachovat zrak v dobrém stavu.