Preparation H

Rektální čípky ke zmírnění příznaků hemoroidů jako jsou bolest, podráždění a svědění.
Lék k rektálnímu podání.
269 Kč
240 Kč bez DPH
Magistra Kasička
+ 27 b. 
do kasičky
Mast ke zmírnění příznaků hemoroidů jako jsou bolest, podráždění a svědění. Zmírňuje bolestivé vyprazdňování, pomáhá snížit otok tkáně vyvolaný zánětem.
Lék k rektálnímu podání.
269 Kč
240 Kč bez DPH
5
1x
Magistra Kasička
+ 27 b. 
do kasičky

Preparation H

Hemoroidy

Hemoroidy jsou jednou ze zdravotních obtíží, která je poměrně běžná, ale pacienti se mnohdy ostýchají o ní hovořit. Typickými projevy může být svědění a bolesti konečníku, příp. krev ve stolici. Hemoroidy vznikají v situaci, kdy je na žíly v konečníku vyvíjen větší tlak při vyprazdňování, během těhotenství, u sedavého zaměstnání, pokud máme ve stravě nedostatek vlákniny nebo pokud jsme obézní.

Vnější hemoroidy poznáme poměrně snadno, protože bolesti konečníku dokážou značně znepříjemnit den. V důsledku namáhání se objeví otok a případně i zánět žil v oblasti konečníku, který se projeví jako podráždění, bolest a svědění.

Existují však i vnitřní hemoroidy, při kterých se může objevit krev během vyprazdňování. I když jde o hemoroidy, je vhodné o těchto potížích vždy informovat svého lékaře.

Řešením hemoroidů není v prvním kroku hned operace, které se někteří pacienti obávají. Na hemoroidy můžete vyzkoušet třeba rektální mast nebo čípky Preparation H.

Preparation H mast a čípky

Preparation H jsou léčivé přípravky, které dokáží zmírnit příznaky hemoroidů jako je otok a svědění a usnadňují vyprazdňování, které může být při potížích s hemoroidy bolestivé. Změkčují a lubrikují oblast konečníku a pomáhají hojit okolí konečníku.

Rektální mast Preparation H i Preparation H čípky jsou založeny na přírodních látkách a neobsahují anestetika. Přípravky Preparation H tak mohou používat ženy i během těhotenství a kojení.