BLESKOVÉ AKCE TÝDNE 

Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

Královská bylinná řada pro dospělé

Přírodní bylinný prsní balzám ulevuje při nachlazení, ucpaném nosu, rýmě a kašli. Síla účinku díky kombinaci 9 osvědčených bylinných silic např. tymiánu, blahovičníku, šalvěje, levandule, jalovce, borovice, mentholu aj.
Kosmetický přípravek.
225 Kč
186 Kč bez DPH
4,7
35x
Magistra Kasička
+ 45 b. 
do kasičky
Bylinné pastilky s vysokým obsahem extraktu islandského lišejníku s vitaminem C. Při nepříjemných a dráždivých pocitech v ústech, krku či na hlasivkách. Výhodné balení 36 pastilek s lahodnou příchutí černého rybízu s jemnou chutí lišejníku islandského.
Doplněk stravy. Hmotnost obsahu 90 g.
119 Kč
106 Kč bez DPH
4,8
70x
Magistra Kasička
+ 24 b. 
do kasičky
Pastilky s vysokou koncentrací šalvějového extraktu, kombinací 20 osvědčených bylin a vitaminem C, které tiší dráždivé pocity dýchacích cest. Výhodné balení 36 pastilek s příjemnou medovou příchutí, mentolem a eukalyptem.
Doplněk stravy. Hmotnost obsahu 90 g.
119 Kč
106 Kč bez DPH
4,8
50x
Magistra Kasička
+ 24 b. 
do kasičky

Královská bylinná řada pro dospělé

Trápí Vás nepříjemné pocity dýchacích cest? Vyzkoušejte přírodní bylinné doplňky stravy s vitaminy.

Bylinné pastilky s lišejníkem mají uklidňující a příjemný účinek na krk, hltan a hlasivky. Šalvějové pastilky obsahují kombinaci 20 osvědčených bylin s vitaminem C a tiší dráždivé pocity dýchacích cest. Prsní mast ocení zejména senioři a děti od 3 let. Originální bylinná mast obsahuje kombinaci účinných silic 9 osvědčených léčivých bylin a vitaminu E, které jsou známy svými blahodárnými účinky při nachlazení, rýmě, kašli, ucpaném nosu a dýchacích potížích.