Magistra lékárny pomáhají

 

4. 2. 2020 - Tisková zpráva

Magistra lékárny pomáhají

Magistra lékárny se spolu s lékárnami Pharmacentrum zapojili do charitativní akce „růžový říjen“.  Ten je celosvětovým měsícem boje proti rakovině prsu. Exkluzivně v lékárnách Magistra a Pharmacentrum se prodávala v rámci akce Zastavte se limitovaná edice speciálního  „růžové“ čaje na imunitu.

Celý měsíc říjen byl čaj k dostání v našich lékárnách a zákazníci tak mohli jeho koupí podpořit nadaci Mamma Help, která pomáhá onkologicky nemocným pacientům a jejich blízkým.

Celkem se prodalo 5 tis. ks čaje a Magistra lékárny spolu s lékárnami Pharmacentrum tak mohly touto netradiční formou přispět nadaci Mamma Help částkou 50 000 Kč.

 

Předání šeku nadaci Mamma Help.

Zprava  Petra Plánková, marketingová manažerka Mamma HELP, Mgr. Jana Drexlerová, ředitelka Mamma HELP, PharmDr. Renata Michaličková, ředitelka lékáren Pharmacentrum, Ing. Kamila Peremská, marketingová manažerka Magistra lékáren.

 

I zaměstnanci centrály Magistra přispěli v prosinci na dobrou věc. Vybrali částku více než 4 tis. Kč, kterou věnovali rodině Toničky postižené Rettovým syndromem.

 

 

 

 


13. 12. 2018 - Tisková zpráva

Magistra lékárny pomáhají s Mamma Beer

Magistra lékárny se spolu s lékárnami Pharmacentrum zapojili do charitativní akce „růžový říjen“.  Ten je celosvětovým měsícem boje proti rakovině prsu. Exkluzivně v lékárnách Magistra a Pharmacentrum se prodávalo speciální růžové nealkoholické pivo Mamma Beer. Mamma Beer bylo vyrobeno v Žateckém pivovaru jako limitovaná edice pro Mamma Help a jeho posláním je zpříjemnit a usnadnit pacientkám náročnou léčbu.

Celý měsíc bylo pivo k dostání v lékárnách. Lékárnice i zákazníci ocenili výbornou chuť piva i netradiční formu, jak se zapojit a pomoci pacientkám.

Celkem se prodalo přes 3 tisíce lahví a Magistra lékárny spolu s lékárnami Pharmacentrum tak mohli přispět nadaci Mamma Help částkou 50 000 Kč.

Prodej Mamma Beer v Magistra lékárně v Praze.

Předání šeku nadaci Mamma Help. Zleva Mgr. Jana Drexlerová, ředitelka Mamma HELP, PharmDr. Dana Trčková, ředitelka lékáren Pharmacentrum, Ing. Zuzana Mocová, marketingová ředitelka Magistra lékáren.