% Víkendová akce

Doprava zdarma při nákupu výhodných balíčků antiparazitik Frontcontrol. Platí jen ve dnech 15. - 17. 5. 2026!

Ambrobene

SUPER CENA!
Sirup usnadňující vykašlávání hlenu a zmírňující kašel. Vhodné pro děti od kojeneckého věku 1 měsíce.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol. Objem obsahu 100 ml.
4,60 €
4,11 € bez DPH
4,2
16x
Magistra Kasička
+ 11 b. 
do kasičky
Ambrobene na vlhký kašel. Účinně ředí hlen a usnadňují vykašlávání. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol.
7,19 €
6,42 € bez DPH
5
3x
Magistra Kasička
+ 18 b. 
do kasičky
Roztok k perorálnímu podání a inhalaci, usnadňuje vykašlávání hlenu a zmírňuje kašel. Vhodné pro děti od kojeneckého věku 1 měsíce.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol. Objem obsahu 100 ml.
4,31 €
3,85 € bez DPH
4,5
8x
Magistra Kasička
+ 11 b. 
do kasičky
SUPER CENA!
Tablety usnadňují vykašlávání hlenu a zmírňují kašel. Vhodné pro děti od 5 let, dospívající a dospělé.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol.
2,84 €
2,53 € bez DPH
4,7
22x
Magistra Kasička
+ 7 b. 
do kasičky
Ambrobene na vlhký kašel. Účinně ředí hlen a usnadňují vykašlávání. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol.
4,48 €
4,00 € bez DPH
Magistra Kasička
+ 11 b. 
do kasičky
Šumivé tablety usnadňují vykašlávání hlenu a zmírňují kašel. Vhodné pro dospělé a dospívající od 12 let.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol.
7,36 €
6,57 € bez DPH
Magistra Kasička
+ 18 b. 
do kasičky