Accu-Chek pro muže

Sada 50 kusů testovacích proužků pro glukometr Accu-Chek® Performa a Accu-Chek® Performa Nano.
Diagnostický zdravotnický prostředek in vitro.
289 Kč
258 Kč bez DPH
3
1x
Testovací proužky Accu-Chek® Performa jsou určeny k měření glukózy (cukru) z plné kapilární krve pomocí glukometru Accu-Chek® Instant.
Diagnostický zdravotnický prostředek in vitro.
289 Kč
258 Kč bez DPH

Accu-Chek pro muže

Společnost Roche Diabetes Care je celosvětový výrobce produktů Accu-Chek. Přináší na trh inovativní technologie a kvalitní péči v oblasti diabetologie více než 40 let. Diabetes mellitus je označení pro skupinu onemocnění, jejichž společným příznakem je zvýšená hladina krevního cukru neboli hyperglykémie. Cukrovka je závažné, zatím nevyléčitelné onemocnění, které za předpokladu správné životosprávy, užívání léků a pohybové aktivity můžeme tlumit jeho projevy a následky.

V případech, kdy se nám nedaří korigovat hladinu cukru v krvi při pravidelných kontrolách v diabetologické poradně, přichází na řadu tzv. selfmonitoring. V domácím prostředí za pomoci osobního glukometru si sám pacient provede analýzu. Po nabodnutí kůže konečku prstů pomocí lancety přenese vzniklou kapku krve na testovací proužek vložený do glukometru. Glukometry a testovací proužky Accu-Check zajistí diabetolog vypsáním poukazu.

Při léčbě diabetu pomocí inzulinu nabízí Accu-Chek inzulinová pera k přesné aplikací požadovaných jednotek do podkoží v pravidelných intervalech. Inzulinová pumpa a infuzní set je pro pacienty s nutností kontinuálního podávání inzulinu.