Avene Tolerance

Hydratace citlivé pleti

Citlivá a intolerantní pleť vyžaduje speciální zacházení. Pro tento typ pleti byla vyvinuta řada sterilní dermokosmetiky Avene Tolerance.

Podřada Avene Tolerance Control je inovativní péči určená pro přecitlivělou, reaktivní a pleť se sklonem k alergii. Do 30 vteřin se dostaví zklidnění pleti, do 48 hodin obnovuje kožní bariéru a kožní hyperreaktivita je dlouhodobě pod kontrolou. Pro normální až smíšenou pleť je určen krém, suché a velmi suché pleti lépe vyhoví balzám. Speciální oční krém na citlivé oči nebudete potřebovat, jelikož oba dva produkty jsou vhodné i pro citlivé oční partie.

Druhá podřada Avene Tolerance Extreme se vyznačuje maximální snášenlivostí u všech typů citlivé pleti díky minimu ingrediencí a sterilnímu balení, které umožňuje, že přípravky nemusí obsahovat žádné konzervanty. Avene Tolerance Extreme emulze je vhodná pro citlivou normální až smíšenou pleť, v případě sušší pleti je lepší sáhnout po krému. Řada navíc nabízí čistící mléko, které jemně odličuje, čistí a zklidňuje bez nutnosti oplachování.

Avéne Tolerance Control krém pro reaktivní, intolerantní a citlivou pleť se sklonem k alergii. Vhodné pro normální a smíšenou pleť.
Kosmetický přípravek.
679 Kč
561 Kč bez DPH
4.2
6x
Magistra Kasička
+ 68 b. 
do kasičky
Avéne Tolerance Control balzám pro reaktivní, intolerantní a citlivou pleť se sklonem k alergii. Vhodné pro suchou a velmi suchou pleť.
Kosmetický přípravek.
679 Kč
561 Kč bez DPH
4.3
7x
Magistra Kasička
+ 68 b. 
do kasičky
Avene Tolerance Hydra-10 hydratační krém s vysokou tolerancí pro suchou až velmi suchou dehydratovanou pokožku je vhodný pro dospělé, děti i kojence. TOLERANCE HYDRA-10 krém podporuje přirozenou vlhkost pokožky a přispívá k jejímu každodennímu pohodlí. Pumpička proti kontaminaci Sterile Cosmetics(R) dokonale chrání jeho složení, a to bez konzervačních látek a parfemace.
Kosmetický přípravek.
635 Kč
525 Kč bez DPH
Magistra Kasička
+ 64 b. 
do kasičky