Enterol pro kojence

Enterol se užívá k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje Saccharomyces boulardii.
179 Kč
160 Kč bez DPH
5
1x
Magistra Kasička
+ 18 b. 
do kasičky

Enterol pro kojence

Mnoho lidí již zažilo situaci, kdy řeší, jak zastavit průjem. Průjem je známka toho, že naše střevní mikroflóra je narušená a nefunguje tak, jak by měla. Za narušením může nejčastěji stát infekce nebo užívaná antibiotika. V takových chvílích potřebuje sliznice střeva podporu, aby proběhla její regenerace.

Enterol je lék proti průjmu, který pomáhá léčit infekční průjem. Enterol lze použít i jako formu prevence průjmu, pokud užíváte antibiotika. Tvrdé tobolky obsahují probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii, které pomáhají bojovat s nepřátelskými mikroorganismy a jejich toxiny. Přípravek má pozitivní vliv i u pacientů, kteří řeší syndrom dráždivého střeva.

Enterol je vhodný pro dospělé, kteří ho ocení i při cestování do zahraničních destinací, kde je pravděpodobnost průjmu vyšší. Enterol lze použít i na průjem u kojenců a dětí, stačí obsah tobolky rozmíchat s tekutinou, kterou dítěti podáme.