FORTEglukan® pro dospělé

FORTEglukan®

Silnou imunitu vyřešíte i jinak

Značka FORTEglukan® nabízí prémiovou řadu imunitních přípravků pro děti ve formě sirupu s lahodnou pomerančovou příchutí a pro dospělé ve formě tablet. Produkty jsou vhodné jak k dlouhodobému užívání, tak pro případ akutní podpory imunitního systému. Posílení imunity s pomocí doplňků stravy je vhodné zejména v období chřipek a nachlazení nebo v období zvýšené fyzické a psychické zátěže, kdy může být imunita oslabená.

 

Přípravky FORTEglukan® obsahují tělu prospěšné vysoce kvalitní přírodní betaglukany z hlívy ústřičné a kvasnic, jejichž příznivý vliv na obranyschopnost imunitního systému má klinicky ověřenou účinnost. Dále vitamin C, který posiluje imunitu organismu a napomáhá budování bílých krvinek, které slouží jako přirození ochránci našeho organismu.

Kromě vitaminů obsahují FORTEglukan® tablety také minerály a stopové prvky, konkrétně zinek a selen, které přispívají k ochraně buněk před volnými radikály a neutralizují jejich aktivitu.

 

FORTEglukan® Imunsupra

FORTEglukan® ImunSupra

Unikátní imunitní komplex 6 účinných látek pro dlouhodobou podporu imunitního systému s betaglukany, hlívou ústřičnou, rakytníkem, selenem, zinkem a vitaminem C.

Kdy doporučujeme užívat?

  • Vhodné před i v období zvýšených nároků na organismus
  • V sezóně častého výskytu nachlazení.
  • Při vysoké psychické a fyzické zátěži
  • Podpora při rekonvalescenci.

 

Přichází statečný rytíř bránit dětskou imunitu!

FORTEglukan® IMUNO+

Tekutý doplněk stravy určený pro dlouhodobou podporu imunitního systému dětí od 3 let. S vysokým obsahem přírodních beta-glukanů z hlívy ústřičné a vitaminem C a lahodnou pomerančovou příchutí.

Kdy doporučujeme užívat?

  • Vhodné před i v období zvýšených nároků na organismus
  • Při nástupu do školy či školky
  • V sezóně častého výskytu nachlazení.

 

FORTEglukan® Imuno+

FORTEglukan® ImunSupra a FORTEglukan® IMUNO+ jsou doplněk stravy.

 

Komplex 6 účinných látek pro dlouhodobou podporu podporu imunitního systému. Vhodné před i v období zvýšených nároků na organismus.
Doplněk stravy. Hmotnost obsahu 78 g.
409 Kč
365 Kč bez DPH
4.8
46x
Magistra Kasička
+ 82 b. 
do kasičky