Pravidla o psaní recenzí a hodnocení produktů

Děkujeme, že máte zájem hodnotit produkty. Sdílením vašeho názoru pomáháte ostatním zákazníkům si lépe vybrat.

Hodnotit produkty a psát recenze mohou pouze registrovaní uživatelé, kteří si produkt reálně zakoupili nebo produkt osobně vyzkoušeli a testovali (týká se především uživatelů, kterým byl produkt například poskytnut zdarma v rámci reklamní testovací kampaně apod.)

Pro hodnocení a psaní recenzí se stačí přihlásit do Vašeho e-shopového profilu.

V sekci "HODNOCENÍ" naleznete všechny zakoupené produkty, které můžete ohodnotit a napsat k nim svou případnou zkušenost.

Ve formuláři s hodnocením nejprve zvolte počet hvězdiček. (Nejlepší = ⭐⭐⭐⭐⭐)

Následně popište produkt vlastními slovy. Vypíchnout můžete jeho výhody či naopak upozornit na případné nevýhody či slabiny. Nehodnoťe produkty, se kterými zatím nemáte zkušenoti (neužíváte je apod.). Takové hodnocení a recenze nemá pro ostatní zákazníky žádnou relevanci.

Upozorňujeme, že pokud nebude hodnocení počtem hvězdiček korespondovat s obsahem recenze (bude diametrálně odlišné), vyhrazujeme si právo hodnocení nepublikovat nebo upravit počet hvězdiček.

Pokud jste s produktem spokojeni, můžete jej doporučit i ostatním zakliknutím políčka "Doporučuji produkt".

Textové recenze prochází autorizací. Do obsahu či hodnocení nijak nezasahujeme. Obsah recenze ale nesmí obsahovat vulgární či jinak nevhodná slova nebo informace, které se přímo netýkají recenzovaného produktu. V takovém případě si vyhrazujeme právo recenzi nepublikovat či před publikací upravit.