Inkontinenční podložky pro dospělé

Inkontinenční podložky v rozměru 60x90 cm jsou jednorázové podložky na ochranu ložního prádla při protečení kalhotek při inkontinenci. Jsou tvořeny vysoce savým jádrem z několika vrstev celulózy a vnější nepropustnou a protiskluzovou fólií.
Zdravotnický prostředek.
269 Kč
240 Kč bez DPH
3.7
3x
Magistra Kasička
+ 27 b. 
do kasičky

Inkontinenční podložky pro dospělé

Inkontinenční podložky se používají k ochraně matrace a ložního prádla při nedobrovolnému úniku moči. Nejčastěji je využijeme u ležících pacientů trpících středním až těžkým stupněm inkontinence jako jednorázové podložky do postele. Svrchní savá vrstva podložky absorbuje moč a spodní nepropustná vrstva zabraňuje prosáknutí.

Podložky jednotlivých výrobců se liší savostí podložky, její velikostí nebo i počtem kusů v balení. Menší rozměry (40x60 cm) použijete spíše na krytí invalidních vozíků nebo křesel, větší velikosti jsou vhodné na překrytí části (např. 60x90 cm) nebo celé postele (např.: 70x180 cm).

Inkontinenční podložky se dají využít také jako přebalovací podložka pro miminka nebo jako nepromokavá podložka do postýlky pro děti, které se v noci pomočují.