Maxicor pro děti

Obsahuje v tobolce 90 % omega-3 nenasycených mastných kyselin (zejména EPA a DHA) vyrobených speciálním čištěním oleje získaného z vybraných druhů mořských ryb.
Doplněk stravy.
529 Kč
472 Kč bez DPH
Magistra Kasička
+ 53 b. 
do kasičky
Obsahuje směs omega-3 nenasycených mastných kyselin (cca 70 %) získaných z rybího oleje vybraných druhů mořských ryb. Hlavní složkou produktu jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Je doplněn i o vitamin E.
Doplněk stravy.
289 Kč
258 Kč bez DPH
Magistra Kasička
+ 29 b. 
do kasičky
Výhodné balení Výprodej
Inovativní doplněk stravy s obsahem omega-3 nenasycených mastných kyselin pro zdraví srdce, mozku a zraku.
Doplněk stravy.
209 Kč
187 Kč bez DPH
Magistra Kasička
+ 21 b. 
do kasičky

Maxicor pro děti

Lidské srdce pracuje po celý náš život. Zaslouží si naši pozornost a péči. Jednou z cest je zařadit do naší stravy mořské ryby, které obsahují rybí tuk. Ten má celkově příznivý vliv na naše srdce, protože obsahuje EPA a DHA - Omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Kromě toho, že podporuje správnou funkci srdce toho látka DHA však umí ještě více. Prospívá normální činnosti mozku a zraku. Proto je vhodné, aby DHA byla zastoupena zejména ve stravě dětí.

Pokud nemáme v jídelníčku dostatek ryb, můžeme kyseliny omega 3 mastné kyseliny doplnit i za pomoci doplňků stravy.

Rybí olej je významnou složkou řady výrobků MaxiCor. Doplňky stravy Maxicor obsahují kvalitní nenasycené mastné kyseliny s blahodárným účinkem na správnou činnost srdce.

Speciálně pro děti je pak k dispozici varianta MaxiCor MaxIQ, která je zdrojem látky DHA. Malé tablety usnadňují polykání a jsou vhodné pro děti od 3 let.