Nobilis Tilia Aromaterapie

Objevte blahodárné účinky aromaterapie pro tělo i ducha. Kosmetické výrobky Nobilis Tilia si vybírají z rostlin to nejlepší. Vonné látky obsažené v éterických olejích pronikají do těla přes dýchací cesty i pokožku, pozitivně ovlivňují psychiku, emoce a pomáhají s chronickými či akutními problémy. Kombinace vůní a dotyku při relaxační masáži dělá z aromaterapie nejen účinný, ale i příjemný doplněk klasických léčebných postupů.

Výtažky ze silic vonných rostlin jsou uchovány ve své nejsilnější podstatě v éterických, neboli esenciálních olejích. Ty můžete jednoduše nakapat do aromalampy nebo difuzéru anebo je naleznete v aromaterapeutické kosmetice Nobilis Tilia. V kosmetických produktech se éterické oleje kombinují s rostlinnými oleji. Při kontaktu s pokožkou pak pronikají do jejích hlubokých vrstev a odtud do celého těla. Díky jejímu používání zlepšíte kvalitu své pleti, odstraníte všemožné nedokonalosti a problémy, které vás trápí, a navíc harmonizujete svou mysl. Zatímco běžně parfémované kosmetické produkty tak pouze voní, aromaterapeutická kosmetika voní a působí na vás celostně - posiluje imunitu, ovlivňuje biologickou aktivitu orgánů, pozvedá náladu, odplavuje stres a má mnoho dalších pozitiv.

Posilující směs éterických olejů se vyznačuje silnými protivirovými a antibakteriálními účinky, stejně tak jako uvolňujícím působením na nervový systém.
Kosmetický přípravek.
279 Kč
231 Kč bez DPH
Směs éterických olejů uvolňuje dýchací cesty při nachlazení a zahlenění, posiluje při únavě, čistí a detoxikuje.
Kosmetický přípravek.
239 Kč
198 Kč bez DPH
Směs éterických olejů v této kompozici je zaměřená zejména na vyvolání příjemných a známých pocitů spojených se zimou a obdobím Vánoc.
Kosmetický přípravek.
249 Kč
206 Kč bez DPH
Svěží květinová vůně éterických olejů v této kompozici mají zklidňující a povznášející účinky na psychiku.
Kosmetický přípravek.
269 Kč
222 Kč bez DPH
Pět éterických olejů pro první pomoc na doma i na cesty.
Kosmetický přípravek.
799 Kč
660 Kč bez DPH
Všestranný olej vhodný k ošetření oděrek, spálenin a kožních onemocnění.
Kosmetický přípravek.
239 Kč
198 Kč bez DPH
Důmyslná směs éterických olejů uvolňuje při stresu a přepracovanosti.
Kosmetický přípravek.
239 Kč
198 Kč bez DPH
Silně protivirový, posiluje imunitu, účinný v prevenci. Intenzivní svěží vůně s tóny kafru a eukalyptu.
Kosmetický přípravek.
349 Kč
288 Kč bez DPH