Desloratadin Viatris 5 mg 10 tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje desloratadin.
Akce | Vše za 99,-

Desloratadin Viatris 5 mg 10 tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje desloratadin.
Léčivý přípravek zmírňující příznaky alergické rýmy např. kýchání, výtok z nosu, svědění v nose a na patře, zarudlé a slzící oči a kopřivky u dospělých a dospívajících od 12 let.
99 Kč
včetně DPH
9,9 Kč / tableta
88 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: čtvrtek 23. 5. 
Doprava od 69 Kč
Rezervace ihned na 186 lékárnách zdarma 
Výhodnější balení
Desloratadin Viatris 5 mg 30 tablet
149 Kč
5,0 Kč / tableta
133 Kč bez DPH
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou
  • stačí 1 tableta denně, působí 24 hodin
  • nevyvolává ospalost
Popularita produktu
V současné době není prodejnost produktu k dispozici
99 Kč
včetně DPH
9,9 Kč / tableta
88 Kč bez DPH