ACC® pro dospělé

ACC LONG Šumivé tablety

ACC® léčivé přípravky se užívají k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Účinná látka acetylcystein snižuje vazkost hlenu, usnadňuje vykašlávání a má navíc antioxidační účinek.

Jak ACC® zvládne váš kašel?

  • ROZPOUŠTÍ HLEN

ACC® působí na hlen přímo v dýchacích cestách, hlen rozpouští a snižuje jeho vazkost, díky čemuž se ho tělo dokáže snáze zbavit.

  • USNADŇUJE VYKAŠLÁVÁNÍ

Rozpuštěním hlenu ACC® usnadňuje jeho vykašlávání, a tím zpočátku dráždivý a neproduktivní kašel mění na produktivní.

  • CHRÁNÍ PLICNÍ BUŇKY

ACC® má navíc antioxidační účinek, který chrání plicní buňky před oxidačním stresem, způsobeným volnými radikály.

ACC® NEO 100 mg šumivé tablety

ACC® NEO 100 mg šumivé tablety 

ACC® NEO 100 mg na vlhký kašel je vhodný pro celou rodinu - pro dospělé a děti od 2 let. Užívejte od prvních příznaků kašle a dávkování přizpůsobte členům rodiny. Má příjemné ostružinové aroma a skvěle chutná. Díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky.

Doporučené dávkování a podání

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® NEO 100 mg užíván dospělými, dospívající a dětmi od 2 let. Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě, nejpozdějí do 2 hodin po rozpuštění tablety.

Doporučujeme užívat před 16. hodinou, nejlépe po jídle, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.

ACC® NEO 200 mg šumivé tablety

Přípravek ACC® NEO 200 mg se používá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.

Na doporučení lékaře se ACC® NEO 200 mg užívá také u chronických onemocnění dýchacích cest (chronický zánět průdušek nebo průdušnice, průduškové astma, zánět průdušinek, cystická fibróza, bronchiektázie).

ACC® 200 NEO šumivé tablety

Doporučené dávkování a podání

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® NEO 200 mg užíván dospělými, dospívající a dětmi od 6 let. Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě, nejpozdějí do 2 hodin po rozpuštění tablety.

Doporučujeme užívat před 16. hodinou, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.

ACC® LONG 600 mg šumivé tablety

ACC® LONG 600 mg šumivé tablety

na léčbu vlhkého kašle s příjemným ostružinovým aroma. Stačí 1 šumivá tableta denně. ACC® rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má navíc antioxidační účinek. Má rychlý nástup účinku, čím dochází k rychlé úlevě.

Doporučené dávkování a podání

Přípravek ACC® LONG 600 mg šumivé tablety je vhodný pro dospělé a dospívající od 14 let.

Přípravek ACC® LONG lze užívat od prvních příznaků kašle. Používá se k terapii akutních onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.

Na doporučení lékaře se přípravek ACC® NEO 100 / 200 mg nebo ACC® LONG 600 mg užívá také u chronických onemocnění dýchacích cest (chronický zánět průdušek nebo průdušnice, průduškové astma, zánět průdušinek, cystická fibróza, bronchiektázie).

Šumivé tablety se užívají po jídle, rozpuštěné ve vodě, nejpozději do 2 hodin po rozpuštění tablety.

ACC® 200 mg 20 tvrdých tobolek

ACC® 200 mg tvrdé tobolky na vlhký kašel jsou vhodné pro celou rodinu - pro dospělé a děti od 6 let. Užívejte od prvních příznaků kašle. Díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky.

 

Doporučené dávkování a podání

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® 200 mg tvrdé tobolky užíván dospělými, dospívající a dětmi od 6 let. Doporučujeme užívat před 16. hodinou, nejlépe po jídle, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.

Dodržujte při nachlazení dostatečný pitný režim

Správná hydratace organismu je klíčová pro ochranu dýchacích cest. Udržování vlhkosti sliznic v plicích snižuje pravděpodobnost, že viry proniknou do dýchacích cest. Dostatečný příjem tekutin pomáhá udržovat ideální vlhkost sliznic, díky níž viry hůře proniknou do dýchacích cest, což platí i v případě nachlazení, a také pomáhá snadněji rozpouštět hlen.

ACC® 20 mg/ml SIRUP

Pro všechny, kteří nechtějí, aby jim kašel narušil život je tu ACC® na léčbu vlhkého kašle.

ACC® 20 mg/ml SIRUP se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Účinná látka acetylcystein snižuje vazkost hlenu, usnadňuje vykašlávání a má navíc antioxidační účinek. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle.

ACC® 20 mg/ml SIRUP Popis

Proč zvolit ACC® 20 mg/ml SIRUP

Proč člověk kašle a jak může ACC® Sirup pomoci?

Ve většině případů je kašel způsoben viry, které proniknou do dýchacích cest. Viry způsobují zánět sliznice, který vede ke zvýšené tvorbě hustého hlenu, který pak způsobuje přetrvávající a obtěžující kašel. Pro zmírnění kašle je třeba uvolnit dýchací cesty od hustého hlenu.

Acetylcystein, léčivá látka přípravku ACC® Long, rozpouští hustý hlen v dýchacích cestách. Řídký hlen lze snadněji vykašlat, čímž dochází k uvolnění dýchacích cest.

Doporučené dávkování a podání

Bez porady s lékařem může být přípravek ACC® Sirup 20 mg/ml užíván dospělými, dospívající a dětmi od 2 let.

Užívejte po jídle. Doporučuje se užívat před 16. hodinou, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.


ACC® NEO 100 / 200 / LONG 600 mg šumivé tablety, volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Čtěte pozorně příbalový leták.
ACC® 20 mg/ ml SIRUP, volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Čtěte pozorně příbalový leták.
ACC® 200 mg tvrdé tobolky, volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Čtěte pozorně příbalový leták.

 

SUPER CENA!
Rozpustné tablety na vlhký kašel s příjemným ostružinovým aroma. Díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Stačí jedna šumivá tableta denně. Uleví od kašle díky rychlému nástupu účinku. Pro dospělé a dospívající starší 14 let.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acetylcystein.
225 Kč
201 Kč bez DPH
4.6
26x
Magistra Kasička
+ 23 b. 
do kasičky
Rozpustné tablety na vlhký kašel s příjemným ostružinovým aroma. Díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Stačí jedna šumivá tableta denně. Uleví od kašle díky rychlému nástupu účinku. Pro dospělé a dospívající starší 14 let.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acetylcystein.
149 Kč
133 Kč bez DPH
4.4
17x
Magistra Kasička
+ 15 b. 
do kasičky
Tobolky na rozpouštění hlenu v dýchacích cestách a podporu jeho vykašlávání. Vhodné pro děti od 6 let
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acetylcystein.
125 Kč
112 Kč bez DPH
4.2
4x
Magistra Kasička
+ 13 b. 
do kasičky
Tablety rozpustné ve vodě na rozpouštění hlenu v dýchacích cestách a podporu jeho vykašlávání. Vhodné pro děti od 6 let
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje acetylcystein.
125 Kč
112 Kč bez DPH
4.3
3x
Magistra Kasička
+ 13 b. 
do kasičky