Chrom

-17%
Podpora pro správný metabolismu glukózy a pomoc při hubnutí.
Doplněk stravy. Hmotnost obsahu 31,5 g.
249 Kč
222 Kč bez DPH
4.4
7x
Magistra Kasička
+ 50 b. 
do kasičky
Izofet Slim citron a zelený čaj 2+1 zdarma 60 šumivých tablet je doplněk stravy. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu tuků a pocitu sytosti.
Doplněk stravy.
189 Kč
169 Kč bez DPH
5
1x
Magistra Kasička
+ 19 b. 
do kasičky
Přípravek obohacen o účinný extrakt morušovníku, chrom, vitaminy B6, B12 a B9, díky kterým přípravek pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi po jídle.
Doplněk stravy.
469 Kč
419 Kč bez DPH
Magistra Kasička
+ 47 b. 
do kasičky
Doplněk stravy, který obsahuje současně kyselinu alfa-lipoovou, nukleotidy uridin a cytidin a všechny vitaminy skupiny B, hořčík, vitaminy D, C a chrom.
Doplněk stravy.
449 Kč
401 Kč bez DPH

Chrom

Chrom je stopový prvek, který je v přírodě poměrně hodně zastoupený. Z biologického hlediska záleží na tom, v jakém mocenství se chrom do našeho organismu dostává. Trojmocný chrom je považován za nezbytnou součást potravy, naopak šestimocný chrom byl stanoven jako karcinogenní a do organismu se nám dostává ze znečištěného životního prostředí.

Chrom účinky

  • pomáhá udržet optimální hladinu cukru v krvi
  • pomáhá tělu zpracovávat makroživiny, tedy základní složky potravy - cukry, tuky a bílkoviny
  • potlačuje chuť na sladké a snižuje potřebu se přejídat
  • pomocník při hubnutí

Nedostatek chromu

Nedostatek chromu v těle bývá spojován se zvýšenou hladinou cukru v krvi či zvýšenou hladinou cholesterolu a neméně často s nadváhou.
Nedostatek chromu lze snadno dohnat výživovými doplňky s obsahem chromu ve formě tablet - např. Walmark Chrom Forte nebo v kombinaci s gurmarem v přípravku Premium Gurmar.