BLESKOVÉ AKCE TÝDNE  Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

Omega 3 FORTE

Omega 3 FORTE je prémiový certifikovaný rybí olej

 vyrobený na Islandu z volně žijících mořských ryb. Tím nejcennějším, co rybí olej obsahuje, jsou omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které zahrnují kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou důležitými stavebními jednotkami všech buněk lidského organismu. Lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit, a tak je nutné je přijímat v potravě nebo prostřednictvím potravinových doplňků.

 Obecně lze o nich říci, že podporují správné fungování kardiovaskulárního, imunitního a nervového systému.

Omega 3 FORTE je prémiový rybí olej ve formě přirozených triglyceridů (TG) s extra vysokou dávkou min. 1600 mg omega-3 nenasycených mastných kyselin v denní dávce (z toho EPA min. 800 mg a DHA min. 500 mg) obohacený o vitaminy A, D a E.

Se svěží citronovou příchutí přírodního původu, která maskuje nepříjemnou rybí pachuť. Bez sladidel. Bez konzervantů a umělých barviv.

 

Prémiový rybí olej z Islandu ve formě kapslí s vysokou dávkou omega-3 nenasycených mastných kyselin pro správný vývoj srdce, mozku a zraku. Bez cukru, lepku a laktózy.

  • 3600 mg prémiového rybího oleje z Islandu v přirozené formě triglyceridů s vysokou dávkou omega-3 nenasycených mastných kyselin v denní dávce (z toho EPA 540 mg a DHA 360 mg).
  • Obsahuje DHA a EPA v přirozené formě triglyceridů (TG), která je až o 50 % lépe vstřebatelná a biologicky využitelná než běžně používané polosyntetické ethylestery.*
  • Esenciální mastné kyseliny obsažené v produktu jsou extrahované z čerstvých volně žijících mořských ryb. Hlavními druhy jsou sardinka obecná (Sardina pilchardus) a sardel obecná (Engraulis encrasicolus).

 

Certifikovaný rybí olej obsažený v produktu je vyroben na Islandu s ohledem na životní prostředí. Je testován na přítomnost těžkých kovů, dioxinů a dalších škodlivin.

Proč je dobré doplňovat omega-3 mastné kyseliny?

 

IMUNITA

Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému. Celoroční užívání rybího oleje bohatého na vitaminy A a D prospívá dětem i dospělým a udržuje jejich imunitní systém ve střehu.

SRDCE

EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

ZRAK

Oční sítnice je orgán s nejvyšší koncentrací omega 3 mastné kyseliny DHA v lidském těle. Mastná kyselina DHA přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců a u dospělých. U starších lidí přispívá k udržení normálního stavu zraku při příjmu 250 mg DHA denně. Vědecké studie prokazují, že příjem omega 3 mastné kyseliny DHA přispívá u novorozenců k vývoji oční sítnice, což má význam pro to, jak ostře miminka vidí svět okolo sebe.

MOZEK

DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku při denním příjmu 250 mg DHA denně. Lidský mozek obsahuje velké množství omega 3 mastné kyseliny DHA a hraje klíčovou roli v udržení optimální funkce tohoto orgánu. Když mozek roste a vyvíjí se, roste i obsah mastné kyseliny, v průběhu stárnutí pak pomalu klesá. DHA hraje klíčovou roli při vývoji nervového systému, je tedy třeba jí přijímat dostatek i během těhotenství a kojení.

KOSTI A ZUBY

Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Lidský organismus si umí vitamin D vyrobit sám pomocí procesů odehrávajících se v pokožce při pobytu na slunci, nebo jej přijímá z potravin, jako jsou tučné ryby, mléko obohacené vitaminem D, margarín nebo máslo. U nás v ČR nemáme dostatek sluníčka a ani nejíme dostatečně často ryby. Proto je dobré mít v ledničce lahvičku s rybím olejem, který vám zajistí tolik vitaminu D, kolik váš organismus potřebuje.

KŮŽE

Kůže je největším orgánem lidského těla. Vitamin A, který je obsažen v rybím oleji, přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

Prémiový rybí olej z Islandu v přirozené a lépe vstřebatelné formě triglyceridů (TG) s vysokou dávkou omega-3 nenasycených mastných kyselin pro správný vývoj srdce, mozku a zraku.
Doplněk stravy. Hmotnost obsahu 93 g.
299 Kč
267 Kč bez DPH
5
6x
Magistra Kasička
+ 60 b. 
do kasičky
Prémiový rybí olej z Islandu vyrobený z čerstvých volně žijících mořských ryb. S extra vysokou dávkou 1600 mg omega-3 mastných kyselin, vitaminem A, D a E. S přírodní citronovou příchutí.
Doplněk stravy. Objem obsahu 250 ml.
249 Kč
222 Kč bez DPH
5
9x
Magistra Kasička
+ 50 b. 
do kasičky