BLESKOVÉ AKCE TÝDNE  Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

Orlistat Sandoz

Podpořte úspěch své diety ke snížení hmotnosti s léčivým přípravkem ORLISTAT Sandoz®

Díky přípravku Orlistat Sandoz® 60 mg zhubnete ještě více než se samotnou dietou. Přípravek podporuje snížení tělesné hmotnosti a je určen dospělým od 18 let trpícím nadváhou s hodnotou BMI (indexu tělesné hmotnosti) rovnou či vyšší 28. Přípravek se užívá v kombinaci s nízkokalorickou dietou s nízkým obsahem tuků. Pro úspěšnou léčbu je klíčová zdravá životospráva a dostatek fyzického pohybu.

Jak Orlistat Sandoz® účinkuje?

Lék Orlistat Sandoz® podpoří vaše úsilí v hubnutí a ve srovnání se samotnou dietou zhubnete ještě více. Na každé 2 kg, které zhubnete díky samotné dietě, Vám tak přípravek ORLISTAT Sandoz® pomůže zhubnout ještě o další 1 kg.  Cílí přímo na tuky ve Vašem trávicím systému tak, že zabraňuje vstřebávání části tuků přijatých ve stravě, které by se jinak uložily do tukových zásob. Nestrávený tuk je pak vylučován stolicí.

Zjistěte svůj Body Mass Index (BMI)

Pomocí Body Mass Indexu (BMI) neboli také indexu tělesné hmotnosti zjistíte, zda máte ideální tělesnou hmotnost vzhledem k své výšce, nebo zda trpíte nadváhou.

Léčivý přípravek s účinnou látkou orlistat smíte užívat pouze, pokud je Váš Body Mass Index 28 nebo vyšší. Níže uvedený přehled Vám pomůže zjistit, zda máte nadváhu a zda je pro Vás přípravek s účinnou látkou orlistat vhodný.

Mějte svou váhu i zdraví pod kontrolou

Nadváha zvyšuje riziko vzniku řady onemocnění jako cukrovky, vysokého krevního tlaku, vysokého cholesterolu, onemocnění srdce, mozkové mrtvice, určitých forem rakoviny, bolestí kloubů a jiné.

Snížení Vaší váhy na optimální úroveň a její dlouhodobé udržení Vám pomůže snížit tato rizika a zlepšit Váš zdravotní stav.

Dieta není sprint! Jak úspěšně zhubnout?

Tajemstvím zdravého hubnutí jsou dlouhodobé změny jídelníčku v kombinaci s pravidelným pohybem, které může být na čas podpořeno i léky na hubnutí.

Pokud chcete zhubnout a udržet si optimální váhu natrvalo, důležité jsou následující body:

 • Poznejte své denní energetické potřeby! Chcete-li zhubnout, musíte přijmout méně kalorií, než vydáte. Pravidelná, pestrá a vyvážená strava doplněná vhodným pitným režimem je klíč.
 • Stanovte si reálné cíle! Nikdo nedokáže přes noc úplně změnit své návyky. Postupné a rovnoměrné snižování váhy o zhruba 0,5 kg za týden je reálný cíl.
 • Pokračujte, i když vaše váha pomalu klesá. Snižovat váhu pomalu a postupně je lepší, než se po rychlém úspěchu neustále potýkat s jo-jo efektem.
 • Rozhodnete-li se podpořit svou dietu přípravkem Orlistat Sandoz®, stanovte si počáteční den, kdy začnete lék užívat. Dříve než začnete tobolky užívat, začněte držet nízkokalorickou dietu s nízkým obsahem tuků a nechte vašemu tělu několik dnů, aby si zvyklo na nové stravovací návyky. Užívejte 1 tobolku třikrát denně s jídlem po dobu maximálně 6 měsíců.
 • Více se pohybujte - fyzická aktivita spaluje kalorie! Nepodceňujte ani pohyb v běžném životě! Místo autem jeďte na kole, místo vlakem choďte pěšky, místo výtahem jděte po schodech – mnoho malých změn má také vliv na spotřebu kalorií.
 • Nezapomínejte na vitamíny a minerály! Vitamíny jsou společně s minerály potřebné pro regulaci tělesných procesů.
 • Relaxujte! Pro zachování fyzické a duševní rovnováhy, potřebujete čas na relaxaci, který bude patřit pouze Vám - Váš čas poklidu a zotavení.

Jak se přípravek užívá

Užívejte 1 tobolku třikrát denně s jídlem (obvykle jednu tobolku při snídani, při obědě a při večeři). Ujistěte se, že Vaše tři hlavní jídla jsou vyvážená, mají snížené množství kalorií a tuků.

Neužívejte více než 3 tobolky denně.

 

UPOZORNĚNÍ

 • Užívejte tento přípravek pouze, pokud je Vám 18 let nebo více a Váš Body Mass Index (BMI) je 28 nebo vyšší.
 • Léčba by neměla trvat déle než 6 měsíců.
 • Pokud nezhubnete během 12ti týdnů užívání přípravku, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 • Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Orlistat Sandoz® 60 mg nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého – možné nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

 

Orlistat Sandoz® 60 mg je volně prodejný léčivý přípravek k vnitřnímu užití s účinnou látkou orlistat. Čtěte pozorně příbalový leták.

Orlistat Sandoz® Vás podpoří v hubnutí, používá se ke snížení hmotnosti u dospělých s nadváhou, kde dieta s nízkým obsahem kalorií a tuků je součástí léčby
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje orlistat.
619 Kč
553 Kč bez DPH
5
2x
Magistra Kasička
+ 62 b. 
do kasičky