BLESKOVÉ AKCE TÝDNE 

Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

Premium OcuSWISS

Komplexní výživa pro zdravé oči s vysokým obsahem luteinu.
Doplněk stravy. Hmotnost obsahu 45,6 g.
449 Kč
401 Kč bez DPH
4,9
126x
Magistra Kasička
+ 90 b. 
do kasičky
Oční výplach pro okamžitou úlevu. Při podráždění oka cizím tělískem, alergií či únavou.
Zdravotnický prostředek.
159 Kč
131 Kč bez DPH
4,8
45x
Magistra Kasička
+ 32 b. 
do kasičky
Multifunkční roztok pro všechny druhy kontaktních čoček s kyselinou hyaluronovou. Součástí balení je antimikrobiální pouzdro na čočky.
Zdravotnický prostředek.
229 Kč
189 Kč bez DPH
4,8
39x
Magistra Kasička
+ 46 b. 
do kasičky
Zvlhčující oční kapky s obsahem kyseliny hyaluronové 0,3 % pro dlouhodobou úlevu suchých očí.
Zdravotnický prostředek.
239 Kč
198 Kč bez DPH
4,8
84x
Magistra Kasička
+ 48 b. 
do kasičky

Premium OcuSWISS

Značka Premium OcuSWISS® nabízí prémiovou řadu očních přípravků vyvinutých pro výživu očí a specifické oční obtíže, jako je únava, podráždění, začervenání, suchost, alergie či přípravky pro nositele kontaktních čoček

Oči bychom si měli chránit a pečovat o ně, abychom si uchovali zdravý zrak. Nejen se zvyšujícím věkem se zrak zhoršuje. Očními obtížemi mohou trpět i mladší lidé, zejména, co se týče podrážděných, suchých očí. Očím neprospívá ani aktuální situace, kdy většina z nás pracuje z domu a svůj zrak upíná celý den k monitoru počítače.

 

Premium OcuSWISS ®
OČNÍ VÝŽIVA

SÍLA ZDRAVÉHO ZRAKU! Komplexní výživa pro zdravé oči, unikátní pro extra vysoký obsah luteinu 30 mg. Lutein je přirozenou součástí očního pigmentu sítnice, která nám zajišťuje ostrost centrálního vidění.

Objevte nyní

 

 

Premium OcuSWISS ® 0,3% HA
ZVLHČUJÍCÍ OČNÍ KAPKY

Zvlhčující a osvěžující oční kapky pro okamžitou úlevu unavených, suchých a namáhaných očí. S kyselinou hyaluronovou 0,3 % dlouhodobě stabilizující slzný film. Bez konzervačních látek. Vysoká snášenlivost pro citlivé oči. Inovativní dávkovací aplikátor. Vhodné i k aplikaci na kontaktní čočky.

Objevte nyní

 

 

Premium OcuSWISS ® EXTRA COMFORT ROZTOK NA KONTAKTNÍ ČOČKY

Multifunkční roztok pro všechny druhy kontaktních čoček s kyselinou hyaluronovou. Komfortní i pro citlivé a suché oči. Dvojitá ochrana před bakteriální kontaminací. Antimikrobiální pouzdro na čočky s impregnovanou vrstvou iontů stříbra.

Objevte nyní

 

 

Premium OcuSWISS ® EYE WASH
OČNÍ VÝPLACH

Sterilní oční roztok pro okamžitou úlevu. Skvělý pomocník při podráždění oka cizím tělískem, alergií či únavou. Díky obsahu kyseliny hyaluronové, světlíku lékařského, smilu a heřmánku přirozeně poskytuje potřebnou viskozitu a zklidnění.

Objevte nyní