BLESKOVÉ AKCE TÝDNE 

Nakupte bleskově výhodně a dopřejte si porci zdraví jako hrom ...

Desloratadin Xantis 5 mg 30 tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje desloratadin.

Desloratadin Xantis 5 mg 30 tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje desloratadin.
Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky.
149 Kč
včetně DPH
5,0 Kč / tableta
133 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: pondělí 29. 7. 
Doprava od 69 Kč

Produkt není aktuálně možné rezervovat na lékárně, ale zašleme vám ho rádi poštou.

Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou
  • 1 tableta denně pro dospělé a dospívající od 12 let
  • nevyvolává ospalost
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 1000 uživatelů.
1000+
149 Kč
včetně DPH
5,0 Kč / tableta
133 Kč bez DPH