Bromhexin 12 KM kapky 30 ml
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexin.
-18%

Bromhexin 12 KM kapky 30 ml

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexin.
4.3
19 hodnoceni
14 uživatelů doporučuje
Kapky na zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocnění dýchacích cest, usnadňují vykašlávání. Vhodné i pro děti od 2 let.
sleva 18%, ušetříte 21 Kč
95 Kč
včetně DPH
3,2 Kč / mililitr
86 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: středa 24. 8.
Rezervace ihned na 172 lékárnách zdarma
Slovo odborníka
Mgr. Tomáš Švarc
  • ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocnění dýchacích cest
  • usnadňuje vykašlávání
  • vhodné i pro děti od 2 let
  • kapky neobsahují cukr ani alkohol
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 5000 uživatelů.
5000+
95 Kč
včetně DPH
3,2 Kč / mililitr
86 Kč bez DPH