Aspirin 500 mg 20 obalených tablet
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu salicylovou.
-9%

Aspirin 500 mg 20 obalených tablet

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu salicylovou.
4.1
11 hodnoceni
7 uživatelů doporučuje
Tablety na na bolest hlavy, zubů, svalů, kloubů a zad, při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích a chřipce úleva od bolesti a horečky
sleva 9%, ušetříte 10 Kč
99 Kč
včetně DPH
90 Kč bez DPH
Skladem v eshopu
Může být u vás: pondělí 25. 1.
Rezervace ihned na 117 lékárnách zdarma
Slovo odborníka
Mgr. Lukáš Höchtberger
  • na bolest hlavy, zubů, svalů kloubů a zad
  • při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích a chřipce
  • uleví od bolesti a horečky
  • pro dospělé a dospívající od 16 let
  • užívejte po jídle
Popularita produktu
Tento produkt zakoupilo již více než 3000 uživatelů.
3000+