Novoroční předsevzetí

Nový rok je něco jako nový začátek. Je to taková pomyslná startovní čára, od které se můžeme odrazit a začít dělat věci jinak a lépe. Přemýšlíme, co bychom chtěli změnit, v čem bychom se chtěli zlepšit nebo naopak s čím bychom chtěli přestat. Proto se také většina novoročních předsevzetí točí kolem témat zdravého životní stylu. Slibujeme si, že konečně začneme jíst zdravě, zbavíme se přebytečných kil a budeme se víc hýbat, přestaneme kouřit, zaměříme se na kvalitní spánek a budeme se méně stresovat.

Ať už patříte do kategorie těch, kteří si opravdu nějaká novoroční předsevzetí dávají, nebo jste naopak jejich odpůrci, přelom roku je (ať chcete nebo ne) okamžikem k zamyšlení a bilancování. Převracíme v myšlenkách, co všechno se nám v minulém roce podařilo nebo nepodařilo, co jsme se naučili, kam jsme se posunuli a v čem jsme naopak velký posun neudělali, ale chtěli bychom se do toho pustit v roce novém.

Pokud se tedy rozhodnete, že opravdu chcete ve svém životě něco změnit, kdy jindy, když ne právě teď! S novou energií, elánem, odhodláním a s čistým štítem. A aby pro vás ten začátek byl alespoň o něco snazší a našli jste tu správnou motivaci, připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších pomocníků, kteří by se vám teď mohli hodit a nasměrovat vás k vašemu cíli.

Hubnutí

Vytvořit si nové návyky, zaměřit se na zdravý životní styl a zhubnout přebytečné kilogramy nemusí vždy vypadat jako lehký úkol. Proto na sebe nebuďte tvrdí, stanovte si reálné cíle a začněte se zaváděním změn postupně krok za krokem. Za každý úspěch se nezapomeňte ocenit a nevzdávejte se při prvním neúspěchu. Na pomoc si můžete vzít podpůrné doplňky stravy nebo čaje, které vám do začátku pomohou s nastartováním té správné změny.

 

Detoxikace

Chcete-li udělat něco pro svoje zdraví a podpořit celkovou očistu těla, pak stojí za to se zaměřit na podporu vnitřních orgánů, které se na detoxikaci organismu podílejí. V první řadě doporučujeme zaměřit se na játra, ledviny, případně lymfatický systém. Nezapomeňte na pestrou a vyváženou stravu a pravidelný pitný režim. Detoxikaci těla můžete také podpořit různými doplňky stravy nebo bylinami, které se zaměřují právě na stimulaci detoxikačních orgánů.

 

Stres a spánek  

V dnešní hektické době, kdy potřebujeme zvládat hned několik úkolů nebo životních rolí najednou, není až tak těžké se cítit pod tlakem a ve stresu. Ale i s tím se dá něco dělat. Dopřávejte si pravidelně čas pro sebe, odpočívejte, choďte do přírody a na pomoc si vezměte přípravky, které vám pomohou zmírnit napětí. Nezapomínejte také na kvalitní a dostatečný spánek, který je základem pro dostatečnou regeneraci našeho těla i nervové soustavy.

 

Odvykání kouření

Důvodů, proč skoncovat s kouřením a cigaretami, je celá řada. A kromě všech zdravotních rizik je dalším obrovským důvodem i aspekt ekonomický, protože co si budeme nalhávat, několik krabiček cigaret za měsíc je celkem zásadní zásah do rozpočtu. Nicméně, nadobro skoncovat s kouřením nemusí být vůbec lehká záležitost, proto jsou tu pro vás produkty na odvykání kouření, které jsou v tomto případě velkým, a někdy i nepostradatelným, pomocníkem.

 

Související články

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.